Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit.
amet velit. Duis ornare eros quis sem. Etiam mauris.
Cras non nibh non mi molestie rhoncus. Aliquam erat .
Aenean felis ipsum, vulputate eu, dapibus ut.
Morbi vel massa. Nam id diam. Pellentesque tinci tellus.
Cras non nibh non mi molestie rhoncus. Aliquam erat .
Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit.11. Rodinná shledání 2

25. července 2011 v 12:32 | Evanlyn |  Harry Potter a Syn Jednorožců
pokračování:


V sídle Fénixova řádu:

"Našli jste ho už?" ptala se nedočkavě Hermiona s Ronem členů řádu. "Bohužel není po něm ani stopa. A vy jste našli ty stopovací kouzla?" zeptal se Remus.
"Našli a také vyzkoušeli. Žádné však nefungovalo, jakoby ani nebyl na zemi. Hledali jsme už i v Bradavické knihovně a také nic." Odpověděl Ron.

"Je to zvláštní. Rone, Hermiono prosím posaďte se. Musím vám něco říct." Prohlásila Vannesa a členy Řádu vyzvala, aby šli pryč. Jakmile byli samotní, spustila.

"Mé pravé jméno už myslím víte, tak se tím zdržovat nebudu. Jsem nevlastní sestra Jamese Pottera, proto se jmenuji také Potterová, ale mám i jméno po matce - Frey. Vím, že Harry žije - zatím. Mám takový náhrdelník, který mi ukazuje, jak je na tom. Myslím, jestli žije a tak. On o mě vůbec neví a je to tak lepší. Nyní však náhrdelník ukazuje, jako by byl nějak nemocný. Jako by umíral. Nevím, co si o tom mám myslet. Musela sem vám to říct. Jste jeho přátelé. Remusovi to říct nemůžu. Zhroutil by se. Celý Řád hledá, kde může. Dokonce jsme to už řekli i na ministerstvu. Pokud se však nenajde do dvou měsíců, bude prohlášen za mrtvého. Sepsal závěť, takže majetek nepropadne ministerstvu." Řekla smutně Vannesa.

Hermiona s pláčem vyběhla ven a Ron jen zamlkle koukal do blba. Nemohl uvěřit, že by jeho kamarád mohl zemřít. Zvedl se a odešel do pokoje, kde věděl, že najde i Hermionu.

Ani si nevšiml pootevřených dveří od skříně.
Remus Lupin chtěl slyšet, co jim chce Vannesa říct. Teď seděl na dně skříně a měl hlavu v dlaních. Ztratil už všechny své kamarády a ztratit ještě Harryho. To si ani neuměl představit. Nevěděl, jak bez něj budou všichni žít. Harry jim dával naději a se svým nadšením pro věc je vždy povzbudil.

V Řádu už se ani nesnažili působit vesele. Všichni věděli, jak je na tom Harry údajně špatně. Přesto stále doufali.

Někde mimo:

Lucius Malfoy opustil svůj dům a šel se porozhlídnout po ministerstvu. Chvilku po něm vešel do domu jiný muž a jistým krokem došel do obývacího pokoje rozlehlého domu. U krbu seděla nádherná žena, která byla momentálně silně nešťastná ze zmizení svého jediného syna. Narcisa Malfoyová netušila, že není v místnosti sama, proto se velmi vylekala, když ucítila něčí ruce na svých ramenou.

"Jsi tu sama?" zeptal se hlas.
"Ano. Kdo jste?" zeptala se Narcisa.
"Otoč se a poznáš. Snad." Řekl hlas.
Narcisa poslechla a otočila se. Hned se však musela chytnout křesla. "Akvene?! Co ty tu děláš?" zeptala se překvapeně.
"Přišel sem si pro tebe. Draco je u mě. Už tě tu nic nedrží." Řekl s úsměvem.
"Nemohu tomu uvěřit. Už jsem dávno přestala doufat. Hned si sbalím a můžeme jít." Řekla šťastně.
"Ne. Nemůžeme riskovat prozrazení. Věci nech tady. Koupím ti nové. Jdeme, než se vrátí." Řekl rychle Akven a vedl ji chodbami k východu.

"Co tu chceš a kam vedeš mou ženu." Řekl ledově Lucius.
"Vedu ji domů, to tu chci. A ty mi uhneš z cesty."
"Jak si tím můžeš být tak jistý? Narcisa nikam nepůjde a ty se budeš zodpovídat Pánu zla." Řekl Malfoy, ale byla na něm vidět nejistota.
"No, jak myslíš." Řekl jen Akven a už na Luciuse poslal čtyři kouzla. Lucius se nestačil vzpamatovat a všechna kouzla ho zasáhla.

"Jdeme, než se tady objeví i někdo jiný." Řekl Akven a šel rychle za bariéru proti přemístění.
Když dorazili po dlouhé cestě pěšky k Akvenovu domu, vyřítil se z něj Draco a šťastně matku objal.
"Konečně jsi tady." Bylo vše, co ze sebe dokázal dostat.
"Taky tě ráda vidím, synu." Usmála se Narcisa.

"Myslím, že můžeme jít dovnitř. Severus by měl přijít, co nejdříve. Musel jít ještě k Voldemortovi. Brzo ho však opustí a přidá se k nám. Teď bychom však měli oslavovat, že můžeme být zase spolu." Dopověděl Akven a zavedl je do domu.
Severus Snape opravdu nedlouho po nich přišel a připojil se k malé skromné oslavě.

"Jsem opravdu strašně ráda, že můžu být zase s vámi. A nemusím se chovat tak chladně a aristokraticky. Vždy mě to velmi vyčerpávalo. A konečně se také zbavím Belatrix. Je to sice moje sestra, ale po tom, co se vrátila z Azkabanu se z ní stal ještě větší blázen než byla." Promluvila během večeře Narcisa. Všichni ji chápali. Akven byl celý šťastný, že má svou milovanou ženu konečně u sebe a stejně tak i syna a bratra. Jediné co mu trošku kazilo náladu bylo, že tu nemůže být i Harry. Oblíbil si ho, ale věděl, že s Dracem a Severusem by to asi seklo. A navíc měl přece Harry důležitější věci na práci.


Lucius Malfoy však neslavil, běžel, hned jak se probral z bezvědomí, k Pánu zla a vše mu vypověděl. Voldemort si tak mohl domyslet, že znají jednoho z cizinců a Draco Malfoy nebyl unesen, nýbrž šel dobrovolně a byl zrádcem. Nechal rozhlásit po podsvětí, že vypisuje velkou odměnu za chycení Draca i Narcisy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 entita | 25. července 2011 v 16:05 | Reagovat

wau tak to si mě dostala.. jo tam podle mě nemusel být Sirius Black.. nemam ho moc v lásce.. no ale to je na tobě jak se to bude vyvíjet :D tak doufám že tu brzy přibude další kapitolka :-)

2 kik | 25. července 2011 v 16:45 | Reagovat

no jen doufam že začas se drako a harry zpřateli a budou spolu bojovat aspoň o bradavice ;-)

3 David | 26. července 2011 v 17:57 | Reagovat

Paráda :-)  no jo Harry umírá, aby se zrodil nový a lepší.

Jinak gratuluju vysokoškolačko:-D, jen ještě jeden dotaz(vím jsem otravný:-D) na co tě přijali?

4 ElisWolf | 10. srpna 2011 v 22:37 | Reagovat

Páni je to nádherná povídka a těším se na další kapitolu. Opravdu hezké jen tak dál.

5 jerry | 8. září 2011 v 12:09 | Reagovat

Čauko. Natrafil som na tvoju poviedku len dnes, ale mám taký dojem, že niečo podobné som čítal už hrozne dávno.

6 ElisWolf | 13. září 2011 v 16:32 | Reagovat

Ahoj kdy pak bude další kapitolka nemůžu se dočkat.

7 vita | 15. června 2012 v 0:15 | Reagovat

honem honem prosím další kapitolu moc se těšim

8 Altheda | Web | 30. července 2012 v 10:19 | Reagovat

Ahoj:) Vidím, že už dlho nepribudla nová kapitola - je to kvôli škole? Chápem, že škola vie byť náročná, ale mala by si si nájsť čas a pokúsiť sa odreagovať, pomáha to pri premýšľaní:)
Nebudem tvrdiť, že táto poviedka je to najlepšie, čo som kedy čítala. Nápad je už trochu otrepaný, sú tam nejaké logické blbosti, ale celkovo to nie je až také zlé. Dobre sa to číta, takže neprestávaj písať:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama