Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit.
amet velit. Duis ornare eros quis sem. Etiam mauris.
Cras non nibh non mi molestie rhoncus. Aliquam erat .
Aenean felis ipsum, vulputate eu, dapibus ut.
Morbi vel massa. Nam id diam. Pellentesque tinci tellus.
Cras non nibh non mi molestie rhoncus. Aliquam erat .
Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit.Červen 2011

8. Boj u Vydrníku svatého Drába

28. června 2011 v 20:37 | Evanlyn |  Harry Potter a Syn Jednorožců
8. kapitola
Ahoj.
Tak jsem konečně tu s novou kapitolou. PC ještě není v provozu, ale naštěstí jsem se dostala na notas. Tak všem, kdo ještě chodí na školu, přeju hezké prázdniny :-) a užívejte sluníčka. Já se budu snažit nějak pravidelně přidávat, ale nic neslibuju :-) a prosím komentujte trochu víc... já nevím, jestli se vám to líbí nebo ne... a nechci znova uvažovat o tom, že skončím.. mám psaní ráda, ale potřebuju vidět nějakou odezvu od čtenářů a jejich názory.
Děkuji.
Evanlyn

Malý problém

21. června 2011 v 14:19 | Evanlyn |  Oznámení
Ahoj lidičky..
děkuji těm dvěma lidem, kteří mi okomentovali kapitolku. Nevím kdy přibude další kapitola, protože mi na pc odešel pevný disk...už mám objednaný nový, ale nevím kdy přijde. Kapitolku mám z půlky napsanou, ale trochu jsem se zasekla v ději... takže jen co opět zprovozním pc nebo se dostanu nějak k mým poznámkám, tak další kapitolu přidám. Vím, že to jen zní jako výmluva, a kdybych to neviděla na vlastní oči, tak nevěřím, ale bohužel je to tak.. Tak vydržte prosím aspon do konce týdne.
Evanlyn

7. Voldemortovy plány

1. června 2011 v 13:13 | Evanlyn |  Harry Potter a Syn Jednorožců
Ahoj lidičky :-)
Tak jsem zase zpátky a přidávám novou kapitolku. Maturitu už mám za sebou a teď už budu jen čekat na výsledky. Ke konci června mě ještě čekají přijímačky, ale to už přidávání kapitol neovlivní snad. Od tohoto týdne budu zase pravidleně přidávat minimálně jednu kapitolku za týden. Tak doufám, že budete pilně komentovat, protože to opravdu moc povzbudí a já mám větší chuť něco sem přidat :-) tak snad se vám tato kapitola bude líbit..
A gratuluju těm, kdo úspěšně zvládli maturitu a ostatním přeju hodně štěstí v září. Svět na maturitě nestojí :-)
Tak přeju příjemné čtení :)
Evanlyn